Vivat Poetovio

Urnik za balet in plesne pripravnice za šolsko leto 2017/18

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15:30
16:15
Plesna pripravnica 1

16:20
17:05
Plesna pripravnica 2

17:10
17:55
Plesna pripravnica 3 A
15:30
16:15
Plesna pripravnica 3 B

16:20
17:20
Balet, 1. razred

17:20
18:20
Balet, 2. razred

18:20
19:50
Balet, 3. razred in 4. razred integrirano
15:30
16:15
Plesna pripravnica 3 B

16:20
17:20
Balet, 1. razred

17:20
18:20
Balet, 2. razred

18:20
19:50
Balet, 3. razred in 4. razred integrirano
16:20
17:05
Plesna pripravnica 2

17:10
17:55
Plesna pripravnica 3 A
16:00
16:45
Plesna pripravnica 1
18:00
19:30
Balet, 5. razred in 6. razred integrirano
18:00
19:30
Balet, 5. razred in 6. razred integrirano

Ponedeljek

  • Plesna pripravnica 1
    15:30 - 16:15
  • Plesna pripravnica 2
    16:20 - 17:05
  • Plesna pripravnica 3 A
    17:10 - 17:55
  • Balet, 5. razred in 6. razred integrirano
    18:00 - 19:30

Torek

  • Plesna pripravnica 3 B
    15:30 - 16:15
  • Balet, 1. razred
    16:20 - 17:20
  • Balet, 2. razred
    17:20 - 18:20
  • Balet, 3. razred in 4. razred integrirano
    18:20 - 19:50

Sreda

  • Plesna pripravnica 2
    16:20 - 17:05
  • Plesna pripravnica 3 A
    17:10 - 17:55
  • Balet, 5. razred in 6. razred integrirano
    18:00 - 19:30

Četrtek

  • Plesna pripravnica 3 B
    15:30 - 16:15
  • Balet, 1. razred
    16:20 - 17:20
  • Balet, 2. razred
    17:20 - 18:20
  • Balet, 3. razred in 4. razred integrirano
    18:20 - 19:50

Petek

  • Plesna pripravnica 1
    16:00 - 16:45
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15:30
16:15
Plesna pripravnica 1
16:00
16:45
Plesna pripravnica 1

Ponedeljek

  • Plesna pripravnica 1
    15:30 - 16:15

Petek

  • Plesna pripravnica 1
    16:00 - 16:45
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
16:20
17:05
Plesna pripravnica 2
16:20
17:05
Plesna pripravnica 2

Ponedeljek

  • Plesna pripravnica 2
    16:20 - 17:05

Sreda

  • Plesna pripravnica 2
    16:20 - 17:05
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
17:10
17:55
Plesna pripravnica 3 A
17:10
17:55
Plesna pripravnica 3 A

Ponedeljek

  • Plesna pripravnica 3 A
    17:10 - 17:55

Sreda

  • Plesna pripravnica 3 A
    17:10 - 17:55
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
18:00
19:30
Balet, 5. razred in 6. razred integrirano
18:00
19:30
Balet, 5. razred in 6. razred integrirano

Ponedeljek

  • Balet, 5. razred in 6. razred integrirano
    18:00 - 19:30

Sreda

  • Balet, 5. razred in 6. razred integrirano
    18:00 - 19:30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15:30
16:15
Plesna pripravnica 3 B
15:30
16:15
Plesna pripravnica 3 B

Torek

  • Plesna pripravnica 3 B
    15:30 - 16:15

Četrtek

  • Plesna pripravnica 3 B
    15:30 - 16:15
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
16:20
17:20
Balet, 1. razred
16:20
17:20
Balet, 1. razred

Torek

  • Balet, 1. razred
    16:20 - 17:20

Četrtek

  • Balet, 1. razred
    16:20 - 17:20
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
17:20
18:20
Balet, 2. razred
17:20
18:20
Balet, 2. razred

Torek

  • Balet, 2. razred
    17:20 - 18:20

Četrtek

  • Balet, 2. razred
    17:20 - 18:20
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
18:20
19:50
Balet, 3. razred in 4. razred integrirano
18:20
19:50
Balet, 3. razred in 4. razred integrirano

Torek

  • Balet, 3. razred in 4. razred integrirano
    18:20 - 19:50

Četrtek

  • Balet, 3. razred in 4. razred integrirano
    18:20 - 19:50
No events available!

RAZRED, STAROST, OŠ
PP1 – 6 let,1.r
PP2 – 7 let, 2.r
PP3 –8 let, 3.r
B1 – 9 let, 4.r
B2 – 10 let, 5.r
B3 – 11 let, 6.r
B4 – 12 let, 7.r
B5 – 13 let, 8.r
B6 – 14 let, 9.r